Microsoft представила Surface Neo і Surface Duo - складні планшети з двома екранами

Один працює на особливій версії Windows, а інший на Android.

На презентації в Нью-Йорку Microsoft представила два складних пристрої, які багато користувачів чекали вже дуже давно.

Surface Neo

Перша новинка, названа Surface Neo, являє собою великий планшет в форматі книги з двома однаковими екранами.

Surface Neo працює на спеціальній ОС Windows 10X, яка дозволяє запускати програми на різних екранах і працювати з ними одночасно. Товщина кожної половинки становить всього 5,6 мм, а загальна вага пристрою - 655 грам. Дисплеї захищені склом Gorilla Glass.

До гаджету можна підключити магнітну клавіатуру, яка розміщується поверх одного з екранів, закриваючи його лише частково. На видимій області,що залишилася  може виводитися допоміжний інтерфейс різних додатків. Також до задньої кришки Surface Neo кріпиться магнітне цифрове перо Surface Pen.

Всередині у пристрої процесор Intel Lakefield, який Microsoft назвала гібридним рішенням з графічним прискорювачем 11-го покоління для управління обома екранами. 

Surface Duo

Друга новинка, названа Surface Duo, являє собою зменшений варіант Neo на базі Android. Цей гаджет розроблений спільно з Google. По суті, він являє собою аналог ZTE Axon M, який був представлений ще в 2017 році.

Обидва екрани мають діагональ 5,6 дюйма, а при розвороті ви отримуєте планшет з дисплеєм 8,3 дюйма. На екранах можна запускати різні додатки. Також на один з них можна вивести віртуальну клавіатуру для набору тексту.

У продажу обидва гаджета з'являться через рік, до новорічних свят в 2020 році. Microsoft хоче дати розробникам більше часу для адаптації своїх додатків під пристрої такого типу. Ціни новинок, звичайно, поки не оголошуються.

 

Інструкції користування Microsoft ви можете знайти на сайті https://instructions-and-manuals.com/brands/microsoft